У Києві майже на 42 тис грн оштрафували підприємця, який продавав книжки з країни-агресора

У разі повторного порушення чинного законодавства сума штрафу складатиме вже 208 тисяч 650 грн — У Києві майже на 42 тис грн оштрафували підприємця, який продавав книжки з країни-агресора
У разі повторного порушення чинного законодавства сума штрафу складатиме вже 208 тисяч 650 грн
Всього з початку року складено п’ять протоколів про штрафи за розповсюдження книжок з РФ Об этом сообщает МАРКЕТИНГ УКРАИНА со ссылкой на СМИ.


Держкомтелерадіо та СБУ оштрафували підприємця Алісу Віроцьку, яка через інтернет реалізовувала видавничу продукцію, виготовлену в РФ та ввезену в Україну без відповідного дозволу. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.


Зазначається, що про продаж книжок з РФ Держкомтелерадіо повідомили небайдужі громадяни.«Знадобилось кілька місяців, щоб знайти особу, яка вчинила правопорушення та накласти на неї адміністративно-господарський штраф у розмірі 41 тисяч 730₴ У разі повторного порушення чинного законодавства сума штрафу складатиме вже 208 тисяч 650 грн», — йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, що минулого року уповноваженими особами Держкомтелерадіо складено 27 протоколів про накладення адміністративно-господарських штрафів на суму 1 005 210₴


У зв’язку зі збільшенням з 1 січня 2019 року розміру мінімальної заробітної плати збільшено й суму штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу.


Відтепер штраф складає 41 730₴ (десять мінімальних заробітних плат) за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та 208 650₴ (п’ятдесят мінімальних заробітних плат) за кожен наступний випадок такого розповсюдження. Всього з початку року складено 5 протоколів про накладення штрафів.


Держкомтелерадіо закликає суб’єктів книгорозповсюдження відповідально ставитися до асортименту видавничої продукції та дотримуватися чинного законодавство щодо реалізації видавничої продукції, завезеної з території держави-агресора.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/u-kijevi-mayzhe-na-42-tis-grn-oshtrafuvali-pidprijemcya-yakiy-prodavav-knizhki-z-krajini-agresora-576912.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя